„Vilnius veža“ taksi bendrovė pasirinko vienatūrius „Ford C-Max“

1/5

Naujienos

2012-10-16 12:40

„Vilnius veža“ taksi bendrovė pasirinko vienatūrius „Ford C-Max“

Teksto dydis:

Į sostinės gatves jau išriedėjo pirmieji „Vilnius vežataksi automobiliai - vienatūriai „Ford C-Max“. Miestui skirti automobiliai turi itin ekologiškus ir ekonomiškus 1,6 TDCi dyzelinius variklius, juose integruotos „start/stop“ sistemos. Šis derinys leidžia degalų sąnaudas mieste sumažinti iki 5,4 litro, CO2 emisija tik 114 g/km.

„Tai, kad miesto gyventojai ir svečiai važinės naujais „Ford C-MAX“ taksi automobiliais – puikus viešo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo pavyzdys. Šie automobiliai geriausiai atitiko miesto taksi keliamus reikalavimus – yra erdvūs, patikimi, saugūs. Nauji automobiliai pagyvins miesto veidą, paryškins modernaus miesto pusę“, – sakė „Inchcape Motors“ generalinis direktorius Igoris Baikovskis.

„Ford C-MAX“ automobilis pripažintas itin saugiu – „EuroNCAP“ bandymuose jis įvertintas maksimaliu balu – 5 žvaigždutėmis.

C-MAX yra vienas populiariausių šeimyninių automobilių Europoje. Lietuvoje jis taip pat yra pelnęs vairuotojų simpatijas ir laimėjęs „Lietuvos metų automobilio 2011“ titulą.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko

Naujienos

„Metų automobilio“ rinkimuose – 6 „Inchcape Motors“ parduodami modeliai

Pirmaujanti Lietuvoje naujų ir naudotų automobilių prekybos, techninės priežiūros ir remonto paslaugų bendrovė „Inchcape Motors“ parduoda 6 iš 32 pretendentų į Lietuvos metų automobilio titulą.

Naujienos

Lietuvos metų automobilio rinkimuose - jau ketvirtasis „Ford“ triumfas (nuotraukos, video)

Keturioliktą kartą surengtuose geriausiojo Lietuvos automobilio konkurse nugalėtojo laurai atiteko vienatūriui "Ford C-Max", kuris vos 4 balų persvara aplenkė "Opel Meriva". Tai - rekordinė, ketvirtoji "Ford" pergalė Lietuvoje rengiamų rinkimų istorijoje.

Naujienos

Dėl „Metų automobilio 2011“ vardo varžosi 32 pretendentai (nuotraukos, video)

Prasidėjo Lietuvos žurnalistų autoklubo jau keturioliktą kartą paeiliui rengiamas konkursas „Metų automobilis 2011“. Šiemet į konkurso pagrindinę ir kitas nominacijas taikosi 32 naujausi, Lietuvoje ką tik pasirodę automobiliai, arba trečdaliu daugiau nei pernai.