„Vilnius veža“ taksi bendrovė pasirinko vienatūrius „Ford C-Max“

1/5
Teksto dydis:

Į sostinės gatves jau išriedėjo pirmieji „Vilnius vežataksi automobiliai - vienatūriai „Ford C-Max“. Miestui skirti automobiliai turi itin ekologiškus ir ekonomiškus 1,6 TDCi dyzelinius variklius, juose integruotos „start/stop“ sistemos. Šis derinys leidžia degalų sąnaudas mieste sumažinti iki 5,4 litro, CO2 emisija tik 114 g/km.

„Tai, kad miesto gyventojai ir svečiai važinės naujais „Ford C-MAX“ taksi automobiliais – puikus viešo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo pavyzdys. Šie automobiliai geriausiai atitiko miesto taksi keliamus reikalavimus – yra erdvūs, patikimi, saugūs. Nauji automobiliai pagyvins miesto veidą, paryškins modernaus miesto pusę“, – sakė „Inchcape Motors“ generalinis direktorius Igoris Baikovskis.

„Ford C-MAX“ automobilis pripažintas itin saugiu – „EuroNCAP“ bandymuose jis įvertintas maksimaliu balu – 5 žvaigždutėmis.

C-MAX yra vienas populiariausių šeimyninių automobilių Europoje. Lietuvoje jis taip pat yra pelnęs vairuotojų simpatijas ir laimėjęs „Lietuvos metų automobilio 2011“ titulą.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko